pyramidak software English In English  zdenek@jantac.net   vb.jantac.net 
Stolní kalendář kompatibilita: Android 8.0+ 10

Předností je vzhled českého nebo slovenského stolního kalendáře pro vaše mobily a tablety se všemi informacemi, na které jste zvyklí.

Během aktuálního roku ukazuje dny v týdnu, jmeniny, narozeniny i úmrtí, svátky, kdy jsou obchody zavřené, významné dny a zapsané plány v náhledu zvoleného týdne. Narozeniny a plány lze přehledně vyhledávat.

Vaše soukromý je v bezpečí. Data zůstávají u vás.

Po přihlášení ke googledriveGoogle Disku budou vaše data nejen zálohována, ale také synchronizována mezi vašimi android zařízeními a instancemi aplikace pro Windows.

Po přihlášení k online databázi firebaseFirebase budete mít navíc možnost přeposlat vybrané narozeniny osob a společné plány jiné osobě, se kterou se propojíte pomocí unikátního čísla.

Délka zkušební doby aplikace nebyla stanovena. Poté bude aplikace stát 150,-Kč.

Zásady ochrany osobních údajů

Instalační požadavky
Při instalaci povolte instalovat tuto aplikaci z neznámého zdroje.
Stáhnout instalaci    Google Play
Z webu můžete instalovat do svého chytrého telefonu. Dejte instalovat a vyberte váš telefon.
Verze Datum Co je nového
2.0 27.06.2021 oprava opakování upozornění
1.9 20.06.2021 volba času připomínání
1.8 16.06.2021 oprava připomínání
1.7 08.06.2021 oprava editace - focus
1.6 03.06.2021 oprava nového spojení osob
1.5 02.06.2021 oprava detekce nové verze
1.4 31.05.2021 oprava detekce Google Disku
1.3 20.05.2021 oznamovací služba událostí
1.2 13.05.2021 opravy testování uživatelů
1.1 12.05.2021 opravy testování vlastního
1.0 10.05.2021 první verze pro android

Hlavní okno

Časová tlačítka dole posouvají čas dopředu a delším stiskem do minulosti. Dotykem na číslo dne změníte výchozí den pro určování posunu času. Dotykem na narozeniny, nebo plány můžete editovat. Delším stiskem můžete událost přeposlat jiné osobě. Přejetím prstem po obrazovce se dostanete k dalším obrazovkám, dvěma nalevo a dvěma napravo.

Mapa obrazovek: Databáze - Hledání - Kalendář - Editace - Propojení.

Kalendář náhled týdne_

 

Editace

Další osoby, nebo plány se přidávají automaticky, když vyplníte poslední prázdnou. Pokud chcete osobu nebo plán smazat, stačí smazat její jméno nebo text.

help

 

Vyhledávání

V datech můžete vyhledávat textem napsaným vedle lupy. Kliknutím na lupu přepínate mezi hledáním kdekoliv v textu, nebo v textu, který stejně začíná. Volbou dole můžete přepínat hledání pouze v osobách, nebo plánech. Dotykem na název sloupce můžete data seřadit podle abecedy. Dotykem na šipku se přesunete na začátek, nebo konec seznamu. Dotykem na druhou šipku se celý seznam ovlivněný vyhledáním přesune do obrazovky odesílání, kde lze ještě vybírat, co odešlete.

help

 

Přeposílání

Nejdříve se propojíte s druhou osobou přes univerzální klíč. Jeden z vás dá Vygenerovat klíč, dotykem na klíč se klíč zkopíruje do schránky androidu a tento klíč pošlete přes nějaký komunikátor druhé osobě. Ta si klíč zkopíruje a přes volbu Zadat obdržený klíč ho vloží a osoby jsou propojeny. Delším stiskem na spojení můžete spojení smazat.

help

Další obrazovky:

Odeslání V obrazovce kalendáře můžete dlouze přidržet prst na něčích narozeninách nebo svých plánech a tím se přepnete do obrazovky odesílání. Dále můžete v obrazovce vyhledávání zobrazené záznamy přenést do obrazovky odesílání přes dotyk na tlačítko druhé šipky.

Poté vyberete události, které chcete poslat a vyberete komu je poslat - Odeslat.

Obdržení Druhá osoba obdrží oznámení stejně, jako když obdržíte na mobilu zprávu. Dotykem na oznámení se otevře seznam přijatých událostí a dotyčný si může vybrat, které události přidá do svého kalendáře.

help